Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dovolená v Atemi Ryu

24. 7. 2008

Tento rok jsem vyměnila dovolenou v zahraničí za dovolenou v krásném městě v Novém Bydžově a přijala jsem pozvání své kamarádky Evy a zůstala jsem v její rodině několik krásných dní. Musím říct, že to bylo moc krásné setkání a odnesla jsem si spoustu zážitků. Její rodina je úžasná a hlavně jsem si pořádně užila všech jejich dětí a že je jich opravdu hodně. Jsou to čtyři miláčci rodiny - Martínek, Andrejka, Mareček a Marcel. Je s nima veliká legrace :-) tak jak jsem se u nich zasmála  se tak moc nezasměji ani za celý rok :-) ... byla jsem také ráda, že jsem se mohla pořád muchlat s akitkama.

Také jsem se byla s Evou a  akitkama z Atemi Ryu podívat na výstavě, která se konala ve městě Mladá Boleslav. Bylo to tam moc prima. Počasí nám přálo až moc a potkala jsem tam hodně našich kamarádů a plno krásných akitek. Všechny akitky jsou moc hezké a každému kdo je posuzuje připadne nelehký úkol. Jednou vyhraje ten a příště zase někdo jiný. Každý bohužel nemůže vyhrávat. Tak jak je pro každého chovatele nejkrásnější ten jeho pejsek, tak pro nás je nejkrásnější náš "mufíček" naše Cherry, ta ale na výstavy chodit nemůže, protože nemá rodokmen. Nám to ale nevadí :-)

Jeden den se za nama přijel také podívat pejsek Akuma, který je z odchovu Atemi Ryu. Je to moc krásný pejsek a veliký mazel, který se chtěl pořád chovat a mazlit. Jeho rodina se o něho krásně stará. Pejsek jezdí s páníčkerm na lodi a se svou rodinou cestuje po světě. Má se u nich moc dobře. Možná se přijde podívat na nějakou výstavu a určitě vyhraje, tak mu držíme palce.

Eva je výborná kuchařka, a proto její bašty jsou moc dobré a já na ně pořád vzpomínám až se olizuji za uchem. Měla bych se také tak dobře naučit vařit i když mám slíbeno, že se to příště v Novém Bydžově budu učit - tak se už těším a jsem na to moc zvědavá :-)

Všechno jednou bohužel končí a velice rychle utekla i moje návštěva v Novém Bydžově. Na svou letošní krásnou dovolenou budu hodně dlouho vzpomínat a také musím moc Evě poděkovat za pozvání a za to že se tak o mou maličkost hezky starala. Už nyní se těším na naše další setkání a na její krásné akitky.

V galeriích najdete fotky jak z výstavy tak z návštěvy.

Na město Nový Bydžov se můžete podívat na adrese:

www.novybydzov.cz