Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cherry

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pro Miloše

(Katka a Cherry , 17. 8. 2008 14:45)

Ahoj Miloši, napiš nám prosím svůj e-mail a budeme se snažit odpovědět na tvoje otázky. Děkujeme za pochvalu pejska a za zájem o tohle krásné plemeno :-)

Muj E-mail :

(Miloš Ditrich, 17. 8. 2008 14:45)

MilosDitrich@seznam.cz

Akita inu

(Miloš Ditrich, 17. 8. 2008 14:38)

Ahojky maš pěkny blog a pěknyho psa .

Mohla bys mi prosim tě poslat meila kde bys mi napsala vic informací o tomto plemeni jaky je ve skutečnosti ( jaky je hlidač kolik važí kolik toho sní za den jak se chova k jinym zvířatum ( mam doma kočky psi kralici drubež holuby fretka morčata a potkani ) a jestli ho musim učit hlidat ja bych chtěl psa kteryho moc učit nemusim aby přemyšlel sam jako muj pes .

Ted Dikovi bude 13 let a važí asi 10 kg a je vyčuranej víc než ja.

Toho jsem učil akorad k noze nesmíš fuj zustan volno sedni lehni a rad si hraje a hlavně chodit na voditku .

Jestli je vhodny pro začatečnika to bude muj 2 pes.

Spozdravem Miloš.

pro Dášu

(Katka a Cherry , 13. 3. 2008 21:28)

Dášo, děkujeme moc za pochvalu. To je přesné oslovení, naše Cherry je opravdu princeznička, která může doma všechno :-) mějte se hezky a těšíme se na setkání v Kolíně.

priceznička

(Dáša, 13. 3. 2008 21:22)

Ta "Šerinka" je fakt princeznička. A japato jste jí to učili číst? No že to čte obráceně - aby pak nakonec nepsala zrcadlově :-))

Je fakt roztomilá. A také máte pěkné stránky, které jsem ale ještě celé neprohlédla, ale už je ukládám do oblíbených :-) a občas juknu - snad zvládnu časem celé stránky prohlédnout.

pro paní Alenku

(Katka a Cherry , 9. 3. 2008 19:19)

Zdravíme všechny členy CHS Aruma a děkujeme za návštěvu našich stránek a za Váš vzkaz. Na sraz určitě přijedeme a moc se na všechny těšíme. Mějte se moc hezky a ať se Vám daří. Pozdravujte od naší Cherry svoje pejsky :-)

www.aruma.ic.cz

(Alena , 9. 3. 2008 17:22)

Dobrý den, děkujeme za vzkaz v naší návštěvní knize a hned jsme Vám to tam taky pročmuchali. Cherry je moc krásná akití holka a tak doufáme , že ji uvidíme v celé její kráse na srazu akit. Asi nejspíš už víte o co se jedná, ale kdyby náhodou ne, tak více informací na hagízskových stránkách. (www.haguro.cz) Zdravíme Cherry i její paničku

zprávička

(Katka a Cherry , 6. 3. 2008 20:41)

Děkujeme všem našim přátelům za vzkazy a za návštěvu našich nových stránek. Stránky a fotečky budeme postupně doplňovat. Mějte se moc hezky a pozdravujte od nás svoje pejsky :-)

Ahoj holky

(Jana + Feiko, 5. 3. 2008 20:27)

Zdravíme akití fešandu a její paničku :-) Přijďte někdy poklábosit na naše akití fórum na CZ-pes:
http://www.cz-pes.cz/diskuse/3_6339_86.html
Domlouváme se tam na společných výletech a řešíme každodenní radosti i strasti soužití s akitkama :-)
Jste srdečně zvané. Jana + Fajka
www.akita-feiko.estranky.cz

Vzkaz pro Cherry

(Hagískovi, 16. 2. 2008 19:44)

Ahoj Cherrynko! Moc tě zdravíme, jsi krásná holčička. Máš kliku, že máš takové hodné páníčky, přejeme jen vše nej...! Doufáme, že tě někdy uvidíme. A pozdravuj paničku Katku od Hagíska i od nás ;-)

Cherry Váš miláček

(Malíková Ludmila, 7. 2. 2008 15:26)

Katko, no to nemá chybičku, je náramně pěkná - Šerrynka - hezky se i umí fotit, asi Vy ji umíte správně do objektivu zabrat! Jen ji opatrujte, ať se společně s ní radujete všichni dlouho.