Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pošta pro Cherrynku

24. 3. 2008
Tady na této stránce nám můžete nechat vzkaz, napsat naší Cherry a můžete nám na oplátku poslat svoje webové stránky a prezentace. Můžete nám také na e-mail poslat fotky svých pejsků. Těšíme se na Vaše příspěvky a na Vaše dopisy :-)
předem děkujeme :-)

Katka a Cherry
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozdrav

(Alena, 25. 9. 2009 14:22)

Ahoj Katko, doufám, že se uvidíme v Ivančicích na procházce,moc by nás to potěšilo.
Pozdravuj maminku a pohlazení pro CHerrynku.

Pozdrav

(Alena, 11. 9. 2009 15:51)

Ahoj katko, díky za vzkaz v návštěvní knize.taky jsem tě moc ráda zase po tak dlouhé době zase viděla. Přeji ti , Ať se tobě i Cherrynce vše daří a snad se zase někde brzy potkáme.
Alena, Láďa a pejsani

Dík!!

(Hagískovi, www.haguro.cz, 9. 9. 2009 20:17)

Ahoj Káťo, moc ti děkujeme za podporu a milá slova. Skutečně nám bodla. ;) Věříme, že teď už všechno půjde líp a budeme si užívat jen samých hezkých chvil s našimi chlupatými přáteli (i nechlupatými (-: )! Posíláme moc pozdravů a Cherrynce podrbání v kožíšku!

Ahoj holky

(Leona, 9. 9. 2009 14:32)

Díky za podporu a krásné fotky z výstavy. Škoda,že ten čas tak letěl, příště pokecáme dýl. Alespoň si viděla, jak sledkej Daimonek umí být, a Awashi? Tak to je nejhodnější akita na světě.

Zdravíme

(Iveta a Ayrin, 6. 9. 2009 11:32)

Ahoj Káťo, moc ráda jsem tě poznala ! Doufám, že budeme mít šanci na větší pokecání :). V Rybníkách jsme to moc nestihly :). Nakonec jsme se v závěrečném kruhu umístily na 2.místě za nejlepší mladou fenu a Daimonek zazářil na prvním místě V.skupiny ! :)))) Dovedeš si představit tu radost z pohárků :))). Moc pozdravuj CHerry

dovča

(míla a shirko, 11. 8. 2009 23:23)

Ahoj Kačenko,děkujeme moc za to že si přijela na nějaký ten den.Bylo to super,ale bohužel to rychle uteklo.Máme tě moc rádi,tak zase brzo přijeď.Už se nám stýská teď.Pozdravuj doma.

Ahojky

(Alena, 14. 7. 2009 8:59)

Moc děkujeme Katko za vzkaz. Doufám, že Keník je bojovník a po nasazení správné léčby se alespoň trochu spraví. Ale mám takový dojem,že boj se nebude odehrávat jen u nás a našeho pejska, ale bohužel spíš někde úplně jinde.A určitě tady nepůjde oKenyho, ten jim je na rozdílod nás úplně ukradený. Pozdravuj maminku a CHerrynku a mějte se všichni moc fajn

Blahopřejeme !

(Ayrin a Iveta, 7. 7. 2009 9:04)

Všechno nejlepší k narozeninám a mraky dalších let po boku super paničky !!

Blahopřání k narozkám

(Pavla a Eny (www.selticka.wu.cz), 5. 7. 2009 10:31)

Milá Cherrynko, přejeme Ti k dnešním narozkám vše jen krásné a dobré, ať jsi pořád zdravá a šťastná a ať prožiješ ještě hodně krásných let se svou paničkou a všemi, kdo tě mají rádi. šeltička Enynka s paničkou

gratulace Cherrynce

(Jarda a Leona, 4. 7. 2009 20:23)

Vše nejlepší k narozeninám,doufáme že dostaneš něco moc, moc dobrého.Už si velká holka tak si to zasloužíš,a přejeme Ti minimálně ještě dvakrát stejný věk a moc zdraví.

gratulace

(míla a shirko, 4. 7. 2009 18:16)

Miláčku Cherry přejeme Ti vše nejlepší narozeninám. Tak si to užij a panička Ti určitě něco dobrého přichystá.Taky posíláme básničku :o)

Byla bílá akitka , jmenovala se cherrynka.
Zoubky měla ostré jak pilka, když na to přišla malá chvilka. Paničku však ráda má, proto zoubky schovává.
Trpělivost musí mít celá rodina ,však je to akita inu jak vyšitá.

štěstí

(Míla, 23. 6. 2009 9:57)

Nikdo nedokáže ve mě vyvolat pocit, že žiji. Že jsem výjimečná anebo že jsem šťastná, tak jak to umíš Ty. Ať jsem kdekoli. Ty jsi se mnou, i když jenom v srdci. Jsi úžasná část mého života a vím, že kdybychom nebyli se potkali, stále bych hledala štěstí!

Zlatíčko

(Míla, 12. 6. 2009 23:54)

Když se dívám na nebe,
musím myslet na tebe.
Každá hvězda,která září,
je jak úsměv v tvojí tváři.

Když život nejsmutnější se ti bude zdát,
když moře slz tě bude stát,
když někdo nepochopí,
že bolest v srdci máš,
pamatuj že mě při sobě máš.

:o))

(šebina, 12. 6. 2009 20:06)

:o))ahoj sestřenko ,posíláme pozdravy a pohlazení!!!:-))si moc pěkná AI http://www.americkaakita.estranky.cz/

poděkování

(míla a shirko, 6. 6. 2009 21:59)

Ahoj Kačenko,děkuji moc za podporu a musíme doufat že nejenom pohádky mají dobrý konec.Jak říkáš brečet nebudeme :o)Ještě jednou moc děkuji že tě mám.

Děkuji za podporu

(Leona, 5. 6. 2009 23:33)

Moc si toho vážím.Daimonek je pro mnoho lidí odepsaný pes,ale pro nás nikdy nebyl a nebude.Awashiho jsme si vzali, aby jemu i nám pomohl vše překonat a ono to kupodivu funguje.Jsou oba zlatí a mohlo by nám je mnoho lidí závidět.Pro nás to nejsou jen psi,ale něco víc a je jedno jaké nemoci a vady mají,jsou oba úžasní.Přeji všem akitám,aby se měli alespoň jako oni dva a jejich majitelé na ně byli hrdí tak jako jsme my na ně dva.Jen je mi líto,že v Kolíně nebyl čas abychom si my dvě více promluvily.

Pozdrav

(Hagískovi, haguro.cz, 2. 6. 2009 16:51)

Ahoj Káťo, děkujeme za vzkazík a těší nás, že jsi nakonec přijela. Jen jedno mínus to mělo - neměla jsi Cherrynku! :-/ Tak ji alespoň posíláme pohlazení! :) Příští rok nám snad počasí bude přát ;) Někdy nashledanou

Ahojky

(Alena, 2. 6. 2009 14:21)

Moc děkujeme za milý vzkaz v naší návštěvní knize. Škoda,že nám letos setkání akit nevyšlo, moc ráda bych se s tebou zase někde viděla.Tak snad někde příště. Posíláme pohlazení Cherynce.

pro Kačenku

(míla , 31. 5. 2009 19:14)

Ahoj Kačenko, moc jsem ráda, že jsi přijela i za tak nepříznivého počasí. Děkujeme za společně strávený čas, který s tebou moc rychle utíká. Jsem ráda, že jsme se dohodli na společném
ubytováním, které, bylo moc fajn, to je vidět i na fotce u snídaně. Těším se na další setkání.Jsi moje Zlatíčko.pa

poděkování

(Míla, 20. 5. 2009 7:38)

Ahoj Zlatíčko, také ti děkuji za moc krásný den, i když krátký. Nikdy jsem nevěřila, že čas může tak rychle utíkat. Moc se těším, až se znova uvidíme. Pozdravuj Cherrynku a těším se na brzké shledání.