Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pošta pro Cherrynku

24. 3. 2008
Tady na této stránce nám můžete nechat vzkaz, napsat naší Cherry a můžete nám na oplátku poslat svoje webové stránky a prezentace. Můžete nám také na e-mail poslat fotky svých pejsků. Těšíme se na Vaše příspěvky a na Vaše dopisy :-)
předem děkujeme :-)

Katka a Cherry
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

děkujeme :-)

(pro Milenu a jejího pejska , 26. 7. 2008 20:47)

Ahoj Mileno, také děkujeme za vzkaz a za pochvalu. Váš pejsek je moc krásný a já si ho pořád na fotkách musím prohlížet. Užívejte si s ním hodně radosti a budu se moc těšit, že se spolu potkáme.

už jsem doma

(Míla, 26. 7. 2008 20:36)

Ahoj Katko a Cherry :o)Děkujem za přivítání.Je to opravdu medvídek plyšáček.Těšíme se že se uvidíme určitě na výstavě.Máš moc hezké fotky.Míla a Širko

Holkám

(Hagískovi, www.haguro.cz, 25. 7. 2008 16:31)

Ahojky!! Děkujeme za gratulaci, měli jsme z toho opravdu velkou radost. Mrkli jsme na tvé fotky z návštěvy u Evy a jsou moc povedené. :-) Je to fajn, když lidi od akit si takhle rozumí ;-) Tak zatím čus, pozdravuj Cherrynku a někdy zase na výstavě

Výstava

(Marie s Asakou, 24. 7. 2008 9:11)

Dobrý den Katko, fotečky z výstavy jsou nádherné. Koukala jsem na ně pořád dokola :o) Už se moc těšíme na další setkání na výstavách. Ať se Vám i Cherrynce daří.

Dovča

(Eva, 24. 7. 2008 4:48)

Ahoj Káťo!
Není den aby jsme nemluvili o tvé návštěvě u nás.Musíme to zopakovat.Zek zatím v pořádku není,ale chce to čas.Tak nám drž pěsti ať vše dobře dopadne.Fotečky se ti moc povedli některé budu posílat Jarmile.Budeme se moc těšit na další shledání.Jsi moc hodná a velmi milá a kdyby jen polovina lidí byla alespoň trošku jako ty žilo by se všem lehčeji.

Výstava

(Jana + Fajkýšek, 20. 7. 2008 23:50)

Čau Káťo, to bylo prima, že si přijela až k nám do Bolky, to by si měla zase někdy zopakovat ;-) jo a zapoměla jsem pozdravovat maminkůůůůůů, tak ji prosím od nás pozdravuj :-)

Holkám

(Hagískovi, www.haguro.cz, 14. 7. 2008 22:25)

Ahojky, pozdrav pro tebe i Cherrynku! Toho sluníčka si moc asi nikdo neužije, vypadá to jako podzim :-( Hagísek i holky jsou na tom už líp, chrchlá nám už jen Summína :-) V neděli vyrážíme na výstavu, tak snad už bude Hagis OK. Zatím pa, mějte se krásně

pro Markétu a jejího pejska :-)

(Katka a Cherry, 14. 7. 2008 10:56)

Moc děkujeme za vzkaz a za návštěvu našich stránek. Mějte se krásně a třeba se spolu někdy setkáme. Ať se Vám všechno daří.

Pozdrav od 'američanky' :o)

(Markéta www.samarabohemia.estranky.cz, 14. 7. 2008 10:45)

Ahoj Katko a Cherry! Děkujeme za milý vzkaz na našich stránkách, i vám oběma přejeme spoustu radosti a pohody s plemenem, které chytne za srdce, jak to jen akity umi, ať už jsou to japonci nebo američané :)!

Dobrý den Katko

(Marie s Asakou, 11. 7. 2008 8:12)

chtěla jsem se jen zeptat, budete na výstavě v MB??? My tam určitě budeme, chceme poprvé vystavovat Asaku a už se moc těšíme. Rádi by jsme Vás tam taky viděli :o) Určitě to máte blíže než do Brna :o)

Rožnov

(Jana Pája Fajuška, 8. 7. 2008 15:09)

Ahoooj holky akiťácký :-) děkujeme za vzkazík na stránkách. Zrovna koukám na fotečky z výstavy v Brně. Uplně závidím, že jsme nemohli být s váma ale je to moc z ruky :-( Chtěla sem se zeptat jestli se za náma přijedeš podívat do Rožnova na ten Radegast. Už se to blíží :-)

Krásné fotečky

(Marie s Asakou, 29. 6. 2008 22:18)

Dobrý den Katko, to je teda rychlost :o) Vůbec jsem nečekala že tu najdu dnešní fotečky z Brna a ejhle, ony tu už jsou. Moc krásné a chválím :o). Moc ráda jsem Vás poznala :o) Doufám, že se uvidíme i na dalších výstavách a uvidíme i třeba Cherrynku :o)

pro paní Květu a jejího pejska

(Katka a Cherry , 20. 6. 2008 19:21)

Dobrý den paní Květo, děkujeme, že jste nám napsala. Poslala jsem Vám e-mail kde jsem na všechny Vaše dotazy odpověděla. Budu ráda, když nám zase napíšete. Mějte se moc krásně a s pejskem si užívejte tak jako já s naší Cherry. Je to naše sluníčko :-)

Dotaz

(Květa + Aimi, 17. 6. 2008 21:41)

Dobrý večer, máme rok a půl akitu a nejsme nikde "organiziváni". Dosud se nám nepodařilo najít okruh lidí, kteří by organizovali setkání s akitami. Jezdíme na setkání s partou chovatelů Bernských salašnických psů, ale je to úplně jiná psí povaha. Náhodou jsme se přes www stránky KCHMPP dostali na Vaše stránky Akity bez PP a odtud zjistili, že jsme prošvihli Haguro No Kaigou. Moc nás to mrzí, proto jsme se osmělili Vás kontaktovat s dotazem jestli byste nám mohli napsat o nějakých dalších "akitích" akcích, kterých bychom se mohli společně s vámi a dalšími lidmi "(po)stiženými" bezmeznou oddaností akitího plémně setkat. Kontakt na nás je kveta.buchtova@seznam.cz Předem díky.

pro Eny a Pavlu

(Katka a Cherry , 15. 6. 2008 20:07)

Moc zdravíme Eny a její paničku, děkujeme za pochvalu. Udělala nám velikou radost :-) mějte se moc hezky a užívejte si spolu každý den.

Krásné nové fotečky

(šeltička Eny a panička Pavla, 15. 6. 2008 19:50)

Milá Cherrynko,moc se nám líbí Tvoje fotečky na zahradě i zahrada.taky blahopřejeme k milému setkání akit v Kolíně, to by se nám taky líbilo.
Měj se moc hezky Ty i panička Katka.
Eny a Pavla (www.selticka.wz.cz)

zdravím

(Míla, 6. 6. 2008 21:18)

Ahoj Katko, Cherry je fešanda.Škoda že bydlíte tak daleko.

poděkování

(Katka a Cherry , 5. 6. 2008 22:19)

:-) Děkujeme všem našim kamarádům za krásné vzkazy. Na všechny se moc těšíme a doufám, že se zase brzy všichni uvidíme. Na sraz moc vzpomínám a příští rok určitě zůstanu na celý víkend. Mějte se moc krásně a pozdravujte svoje pejsany. Budu ráda, když budete stále navštěvovat naše stránky. Až nafotíme s Cherry další fotečky tak je sem hned dáme.

Pozdrav

(Aiki a jeho smečka, 4. 6. 2008 22:14)

Ahoj Katko, jsme moc rádi, že jsme tě poznali, jen je nám moc líto, že tam s tebou nebyla i Cherrynka. Postupně prohlížíme všechny stránky a fotky ze srazu a koukáme, že se všichni už postupně navštívili hned v neděli nebo v pondělí. My jsme opozdilci, nemáme teď s tím naším čtyřnohým miminkem moc času, roste jako z vody, tedy lépe "z granulek".
Tak moc zdravíme a doufáme, že se brzy zase někde uvidíme

Zdravím

(Ester, 4. 6. 2008 18:15)

Zdravím, přijela jsem do Kolína až na 17h na schůzku sekce, ale ta se prý nekonala???? Takže jsme se už neviděli, chvilku jsem se zdržela, promluvila s pár kamarádama a frčela jsem v krupobití domů. Taky jsem byla s Benuškou na ultrazvuku a už jsme nějaký mrňousky viděli, ale ještě si musíme tři týdny počkat. Budu se těšit až přijedete na pomazleníčkování. Ester