Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pošta pro Cherrynku

24. 3. 2008
Tady na této stránce nám můžete nechat vzkaz, napsat naší Cherry a můžete nám na oplátku poslat svoje webové stránky a prezentace. Můžete nám také na e-mail poslat fotky svých pejsků. Těšíme se na Vaše příspěvky a na Vaše dopisy :-)
předem děkujeme :-)

Katka a Cherry
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahoj holky

(Hagískovi, 4. 6. 2008 17:44)

Ahoj Káťo a Cherrýsku! Děkujeme za pochvalu a moc nás mrzí, že jsi musela jet domů... Příští rok se musíš polepšit a posedět s námi do rána =D A druhá výtka, chyběla nám tam Cherrynka. Je moc krásná a těšíme se, že ji poznáme osobně ;-)!!! Mějte se

pro paní Alenku

(Katka a Cherry , 3. 6. 2008 16:55)

Paní Alenko, děkujeme za Váš vzkaz, udělal nám velikou radost. Já jsem Vás také velice ráda poznala a budu se těšit, že se spolu zase uvidíme. Mějte se moc hezky a ať se Vám všechno daří :-)

Pozdrav pro paničku a Cherry

(Alena a pejsani, 3. 6. 2008 10:38)

Dobrý den, jsem moc ráda, že jsme Vás mohli poznat osobně na akitím srazu , mrzí mě jen že Cherrynka zůstala doma a doufám, že se zase někde potkáme. Moc ráda jsme Vás poznala. Posíláme pozdrav Vám i Cherry a přejeme spostu krásných , slunečních dní.

Pro Cherrynku a Kitty...

(Pája, 29. 5. 2008 21:38)

Ahoj Cherrynko a Káťo!
Už se na vás těším, až se zase uvidíme!
Oběma posílám Pusinku na čumáček.
Pá Pá Pája

sraz v Kolíně

(Katka a Cherry , 28. 5. 2008 18:23)

Ahoj Katko, moc Vás zdravím. To víte, že si na Vás pamatuji. Tím vlakem pojedu do Kolína také. Ozvěte se prosím na můj mejl kattes@centrum.cz a domluvíme se :-) mějte se hezky.

Haguro no Kaigou

(Katka N., 28. 5. 2008 18:08)

Zdravim, pry se taky chystate do Kolina. Ja pojedu rychlikem 6:24 z Brna, tak jestli jedete stejne, treba se potkame ve vlaku.

Zdravi KN (Videli jsme u Hagiska se na MVP v Brne :-) )

pozdrav pro Marii a její Asaku :-)

(Katka a Cherry , 7. 4. 2008 19:51)

Paní Marie, moc Vám děkujeme za návštěvu našich stránek a za Váš vzkaz. Přejeme Vám, ať máte z pejska jenom samou radost a máte se spolu moc dobře. Těším se, že se potkáme třeba někde na výstavě nebo na srazu plemene v Kolíně. Zítra jedu na návštěvu k paní chovatelce Vaší Asaky, tak se moc těším :-) mějte se hezky.

pro Cherry a její paničku :o)

(Marie a Asaka, 6. 4. 2008 14:51)

Dobrý den, děkuji za odkaz na Vaše stránečky, moc rádi jsmme se podívali na fotečky z návštěvy v chovatelské stanici Atemi Ryu i na fotečky Vaší Cherry, jsou nádherné. Taky Vám přejem ať se Vám moc daří a uričtě budeme navštěvovat tyhle stránky i nadále a koukat co tu máte nového.

Děkujeme za majlík

(Pavla a Eny, 30. 3. 2008 20:23)

Ahoj Katko a Cherrynko, dík za milý majlík. Líbí se nám Tvoje fotky na webu, vaši kamarádi Hagísek a Feiko jsou moc roztomilí. Mám prosbu: chtěly bychom s kamarádkou jet na výlet do Křtin a vzít to nějak z Jedovnic, můžeš nám poradit nějakou dobrou trasu, tak cca 12-14km? jely bychom autobusem z Brna.Díky.Hezký týden plný pěkných zážitků přejí Tobě i Cherrynce Pavla a Enýsek
http://www.selticka.wz.cz

pro Katku

(Katka a Cherry , 25. 3. 2008 18:56)

Moc Vás Katko, zdravíme. Dívala jsem se na Vaše stránky a jsou moc hezké :-) děkuji také za krásné uvítání na Vašem foru. Pozdravujte od naší Cherry svoje pejsky.

pro Cherry a její paniku

(Katka a spol., 25. 3. 2008 16:36)

Dobrý den,
Cherrynka je moc nádherná a přejeme krásný den a dovolujeme si vám poslat naše stránky.
Akitkám se věnujeme víc jak 10 let,ale touhu vlastnit toto plemeno mám od svého dětství.
Naše stránky I.: www.sweb.cz/vjp-key
a jelikož nemáme jen Akitky, ale žije s náma ještě Papilloní slečna tak ještě její stránky.
Naše stránky II.:www.coky.estranky.cz
Na fóru Cz-pes pod přezdívkou Bubáček
Ahoj Katka a spol.

pro Janu a pro Fejkýska

(Katka a Cherry , 24. 3. 2008 17:14)

Ahoj Jani, moc děkujeme za vzkaz a za pozdrav v naší nové rubrice. U nás se dneska jako na správný sváteční den lenoší a počasí se trochu zhoršilo, tak byla Cherry jenom chvilku venku. Koukala jsem na vaše stránky a máš to tam moc hezky napsané. Tak jako všechny článečky :-) moc na vás vzpomínáme a těšíme se na další návštěvu. Musíte se ukázat určitě v létě, to je u nás moc hezky. Doma od nás všechny moc pozdravuj a pro Fejkýska posíláme pohlazení, aby ji už tlapička nebolela.
Pa


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7