Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pošta pro Cherrynku

24. 3. 2008
Tady na této stránce nám můžete nechat vzkaz, napsat naší Cherry a můžete nám na oplátku poslat svoje webové stránky a prezentace. Můžete nám také na e-mail poslat fotky svých pejsků. Těšíme se na Vaše příspěvky a na Vaše dopisy :-)
předem děkujeme :-)

Katka a Cherry
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahojky

(míla a širko, 2. 11. 2008 10:16)

ahojky holky,tak jsme vše prohlídli co máte nového.Bezva fotky :o)Doufám že se taky uvidíme.Nejedeš náhodou do Prahy na výstavu?Pozdravuj Cherrynku a podrbej jí za mě.

pro Arumu

(Katka a Cherry , 2. 11. 2008 7:25)

Ahoj Alenko, moc děkujeme za vzkaz. Váš článek je krásně a hlavně pravdivě napsaný. Bohužel vztahy u akit jsou takové jaké jsou a škodí to hlavně akitám. Do Plzně nejedeme, máme to hrozně moc daleko, tak doufám že bude jiná příležitost a setkáme se spolu. Moc vás ráda uvidím :-) mějte se zatím moc krásně a pozdravujte pejsky.

Ahojky Kačí

(Aruma, 2. 11. 2008 6:27)

Děkuji za reakci na článek O co jde a jsem ráda, že je více lidí , kterým nejde o hašteření a jiné malichernosti. Doufám, že tentokrát nám vyjde akití výlet a že se tam uvidíme osobně. Posíláme pozdravy Cherrynce a mamince. Alena, Láďa a smečka

Holkám

(Hagískovi, www.haguro.cz, 22. 10. 2008 18:19)

Ahoj Katko a princezno Cherrynko! Máme chvilku volnou a tak ti konečně můžeme napsat ;-) Samozřejmě, že se moc těšíme na další setkání. V Brně to bylo moc hektické jako vždy :-( Na srazu si to všichni vynahradíme! :-) Doufáme, že vezmeš Cherrynku ;-* Brzy nashle, moc pozdravů všem

to je rychlost :o)

(Marie s Asakou, 19. 10. 2008 20:25)

Teda Katko, to je rychlost, nádherné fotečky z výstavy, nádherné Akitky :o)

pozdrav

(pro Ivetu (Katka a Cherry) , 1. 10. 2008 21:36)

Iveto, děkujeme za návštěvu našich stránek a budeme se těšit, že se někdy spolu setkáme. Mějte se moc hezky a těšíme se na Vaše štěňátko.

Zdravíme

(Iveta a Ayrin, 1. 10. 2008 21:32)

Ahoj,děkujeme za vzkazík v náštěvní knize, máte super stránky a moc krásnýho hafana :) Doufám, že budeme mít možnost se také někdy poznat. Bílé akitky u nás vedou !! hezký den :)

Poděkování

(Hagískovi, www.haguro.cz, 30. 9. 2008 19:25)

Ahoj holky!! Děkujeme za zápis v naší knize a věštění skvělé budoucnosti :-) Škoda, že jsi nemohla na výlet. :-( Příště si to určitě vynahradíš. Moc a moc se na tebe těšíme v Brně! Pusu princezně na čumáček

Krásný výlet

(Marie s Asakou, 20. 9. 2008 14:08)

Dobrý den Katko, pravidelně koukáme na Vaše stránečky a opět jsme viděli jen krásné fotečky z výletu v Lednici. My se tam letos chystali, ale nakonec nám to nějak nevyšlo. Je tam opravdu pořád stejně krásně :o)
Už se moc těšíme na setkání na výstavě v Brně. Mějte se krásně.

Ahojky

(Růžena+Hiro+Connie, 16. 9. 2008 16:36)

No teda holky ,Vám ten zámek sluší :o),přijedete na výlet?

pozdrav

(pro Ester (Katka a Cherry , 10. 9. 2008 10:04)

Ahoj Ester, děkujeme za pochvalu :-) taky se těšíme až se uvidíme a někam vyrazíme na výlet. Měj se zatím moc hezky a zdravíme všechny vaše pejsky.

Výlet

(Ester, 9. 9. 2008 15:30)

Ahoj holky, pěkně jste se prošly po zámeckým parku, taky bych někam šla, ale ještě nemám čas. Naplánujeme nějakej pěknej výlet a půjdeme i s Evou, bude sranda. Škoda, že nemůžeš jet s náma do Polska, určitě by jsme si to pěkně všichni užili. čau a pac

pro Marii a Asaku

(Katka a Cherry , 4. 9. 2008 10:40)

Děkujeme moc za pochvalu, výlet se nám moc vydařil. V Brně se určitě na výstavě uvidíme a moc se na vás těším. Mějte se zatím moc krásně a pozdravujeme celou vaši rodinu i pejsky.

Krásné fotečky z výletu

(Marie s Asakou, 3. 9. 2008 14:43)

Dobrý den Katko a Cherry, máte moc krásné fotečky ze zámku, byl to určitě nádherný výlet. Snad se brzy uvidíme na výstavě v Brně. Mějte se krásně.

Paráda

(Jana a Fajuška, 2. 9. 2008 9:39)

Ahojte holky :-) To je paráda, takovej krásnej výletíček!! A jak vám to spolu na zámku sluší :-) Jen tak dál, opatrně pomaloučku polehoučku Cherrynku ber na výlety a ona se oťuká otrká, zvykne si a na příští akití výlet nebo sraz už pojedete určitě spolu s náma ;-) !

pro Janču a jejího pejska

(Cherry píše :-) , 16. 8. 2008 21:34)

Děkuji za gratulaci k svátku. Panička musela udělat dort, ale moc se jí to nepovedlo :-( bude se muset učit pořádně péct a kuchtit :-)) mějte se hezky.

Svátek

(Jana a Fajuška, 14. 8. 2008 14:19)

Ahojda zdravíme Moravu :-) koukám zrovna do svého kalendáře (jak jinak než psího) a vidím, že zítra má svátek každý pejsek či fenka zvaná Cherry :-))) Tož přejeme všecko nejlepší, posíláme podrbání a pohlazení a dortík už musí panička uklohnit sama :-)))

Ahojky

(Alena a pejsani, 1. 8. 2008 20:10)

moc děkujeme za pochvalu ohledně canisterapie , je pravda, že je úžasné, když vidíte na vlastní oči jaký vliv mají pejsci na psychiku člověka a ještě tuto činost s námi vykonává také kamarádka Karla se svými fletími slečnami Brixinkou a Shinou , díky které jsme dostali šanci vůbec canisterapii aktivně dělat. Pejsci dokáží zázraky, ale musí být hlavně zájem personálu a to v místě našeho bydliště není. Káťo už se moc těšíme na další setkání s tebou, protože Ty jsi také takové sluníčko. Posíláme pozdravy Tobě, mamince i Cherrynce.

pro Alenku a její pejsky

(Katka a Cherry , 29. 7. 2008 17:56)

Alenko, děkujeme moc za pochvalu. Těšíme se až se zase potkáme. Ale spíše než v MB se potkáme na výstavě v Brně. Tam to máme kousek :-) mějte se zatím moc hezky, pěkný zbytek prázdnin a všechny vás moc pozdravujeme.

Zdravíme Cherry a Katku

(Alena a pejsani, 29. 7. 2008 15:16)

Ahojky Káťo, děkujeme za vzkaz v naší návštěvní knize, dovolená byla opravdu super a věřím, že Tvoje dovolená u Evy a její rodiny musela také suprová, protože oni jsou moc fajn rodina. Nakonec je vidět i z fotek ta pohodička. Posíláme Tobě ,Cherrynce i mamince spoustu pozdravů a mějte se všichni moc fajn. Snad se uvidíme v Mladé Boleslavi. Zdraví Aruma